Start

Pomorska Szkoła Informatyki funkcjonuje na szczecińskim rynku szkoleniowym od 2006 roku. Do dnia dzisiejszego z naszej oferty skorzystały setki zadowolonych kursantów, osób młodych i aktywnych zawodowo, jak również osób starszych, chcących aktywnie korzystać z życia i nawet na emeryturze poszerzać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności.Dzięki zróżnicowanej ofercie kursów komputerowych podnieśliśmy kwalifikacje zawodowe setek osób z zakresu obsługi takich programów jak: AutoCad, pakiet MS Office, Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze, systemy operacyjne, grafika komputerowa, w tym cyfrowa obróbka zdjęć a także tworzenie stron w języku HTML oraz programowanie sieci.Szkoła prowadzi całoroczne zajęcia komputerowe, gdzie oprócz doskonalenia umiejętności osób młodych, szkolimy także Seniorów, którzy uczestniczą w kursie ABC komputera, podwyższając kompetencje komputerowe oraz obsługi Internetu.

• Mamy nowatorskie i indywidualne podejście do każdego kursanta.
• Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez wykwalifikowaną, cierpliwą i sympatyczną kadrę.
• Posiadamy dobrze wyposażone i przyjemne multimedialne sale komputerowe.
• Każda osoba pracuje przy swoim stanowisku pracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą